Κυριακή, 28 Ιουλίου 2013

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ BEACH VOLLEY 'ΜΠΟΖΑΣ 2013


ΒΕΑCH VOLLEY “ΜΠΟΖΑΣ 2013”

Α] ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
Συμμετέχουν 2
2 ομάδες χωρισμένες σε 7 ομίλους, 6 των 3 ομάδων και 1 των 4. Προκρίνονται οι 7 πρώτοι κάθε ομίλου και ο καλύτερος 2ος από τους ομίλους των τριών.
Κριτήρια κατάταξης :α) βαθμολογία β) διαφορά σετ γ) νικηφόρα σετ δ) διαφορά πόντων
Οι 8 που θα προκριθούν θα κληρωθούν σε μεταξύ τους νοκ – άουτ αγώνες μέχρι το μικρό και μεγάλο τελικό.


ΟΜΙΛΟΣ Α                      ΟΜΙΛΟΣ Β                    ΟΜΙΛΟΣ Γ                    ΟΜΙΛΟΣ Δ
ΠΝΕΥΜΟΝΙΑ                 PLAYBOYS                ΑΔΙΑΦΟΡΟΙ               ΜΠΕΤΟΒΕΡΓΕΣ
DRINK TEAM                KAΣΜΑΔΕΣ                MR.MOBI                   ΖΑΦ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ       ΓΕΡΑΚΙ                     BEACH BULL              DEPORTIVO LA PIROYNIA


ΟΜΙΛΟΣ Ε                      ΟΜΙΛΟΣ ΣΤ                   ΟΜΙΛΟΣ Ζ

ΤΥΧΑΙΟΙ                     ΚΟΙΛΙΑΚΟΙ                 ΕΜΠΕΙΡΟΙ
ΣΜΕΡΝΕΣ                    ΣΑΛΤΙΜΠΑΓΚΟΙ          ΑΓΓΙΝΑΡΕΣ
ΒΑΛΤΟΝΣ                    ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΕΣ         ΡΕΜΑΛ ΜΑΝΤΡΙ
                                                              SINTREAM TEAM


Β] ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΙΚΟ ΜΙΚΤΟ
Συμμετέχουν 4 ομάδες σε πρωτάθλημα τριών αγωνιστικών και τελική κατάταξη με τα εξής κριτήρια : σε περίπτωση ισοβαθμίας μετρά η νίκη στο μεταξύ τους παιχνίδι. Κατά τα άλλα ισχύουν τα κριτήρια κατάταξης κατηγορίας ανδρών.


ΟΜΑΔΕΣ

FLINTSTONES
ΚΑΛΑΚΙΑ
ΜΙΧ
ΠΙΡΑΝΧΑΣ



Γ ] ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ JUNIOR
Συμμετέχουν 3 ομάδες σε πρωτάθλημα δύο αγωνιστικών και τελική κατάταξη με τα εξής κριτήρια : σε περίπτωση ισοβαθμίας μετρά η νίκη στο μεταξύ τους παιχνίδι. Κατά τα άλλα ισχύουν τα κριτήρια κατάταξης κατηγορίας ανδρών.


OMAΔΕΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΦΟΡΑ ΧΕΛΙΑ
ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ

ΤΣΑΚΑΛΙΑ



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ



ΔΕΥΤΕΡΑ
29-7 | |
ΤΡΙΤΗ 30-7
18.00 ΕΜΠΕΙΡΟΙ - ΑΓΓΙΝΑΡΕΣ | | 18.00 SINTREAM TEAM - ΡΕΜΑΛ ΜΑΝΤΡΙ
18.40 ΤΣΑΚΑΛΙΑ - ΗΛ. ΧΕΛΙΑ | | 18.40 ΤΣΑΚΑΛΙΑ - ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ
19.20 ΓΕΡΑΚΙ - PLAYBOYS | | 19.20 ΣΑΛΤΙΜΠΑΓΚΟΙ - ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
20.00 ΠΝΕΥΜΟΝΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠ. | | 20.00 PLAYBOYS - ΚΑΣΜΑΔΕΣ
20.40 ΣΑΛΤΙΜΠΑΓΚΟΙ - ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΕΣ | | 20.40 ΑΔΙΑΦΟΡΟΙ - BEACH BULL
21.20 ΣΜΕΡΝΕΣ - ΒΑΛΤΟΝΣ | | 21.20 ΠΝΕΥΜΟΝΙΑ - DRINK TEAM
22.10 ΑΔΙΑΦΟΡΟΙ - MR.MOBI | | 22.10 ΤΥΧΑΙΟΙ - ΒΑΛΤΟΝΣ











ΤΕΤΑΡΤΗ
31-7


ΠΕΜΠΤΗ
1-8
18.00 ΚΑΛΑΚΙΑ - ΜΙΧ | | 18.00 ΜΠΕΤΟΒΕΡΓΕΣ - DEP. LA PIROYNIA
18.40 ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ - ΗΛ. ΧΕΛΙΑ | | 18.40 ΠΙΡΑΝΧΑΣ - FLINTSTONES
19.20 ΖΑΦ - DEP. LA PIROYNIA | | 19.20 ΕΜΠΕΙΡΟΙ - ΡΕΜΑΛ ΜΑΝΤΡΙ
20.00 ΣΜΕΡΝΕΣ - ΤΥΧΑΙΟΙ | | 20.00 ΚΟΙΛΙΑΚΟΙ - ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
20.40 ΕΜΠΕΙΡΟΙ - SINTREAM TEAM | | 20.40 ΑΓΓΙΝΑΡΕΣ - SINTREAM TEAM
21.20 ΚΑΣΜΑΔΕΣ - ΓΕΡΑΚΙ | | 21.20 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠ. - DRINK TEAM
22.10 ΑΓΓΙΝΑΡΕΣ - ΡΕΜΑΛ ΜΑΝΤΡΙ | | 22.10 MR.MOBI - BEACH BULL







ΜΠΕΤΟΒΕΡΓΕΣ - ΖΑΦ











ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
2-8


ΣΑΒΒΑΤΟ
3-8
18.00 ΠΙΡΑΝΧΑΣ - ΜΙΧ | | 18.00 ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

18.40 FLINTSTONES - ΚΑΛΑΚΙΑ

| | 18.40 ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
                      
19.20
   A  ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ


| | 19.20 ΠΙΡΑΝΧΑΣ - ΚΑΛΑΚΙΑ
20.00 Β ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

| | 20.00 FLINTSTONES - MIX
20.40 Γ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

| | 20.40 ΤΕΛΙΚΟΣ

21.20 Δ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

| | 21.20


1 σχόλιο:

Ανώνυμος είπε...

σμερνες δυναμη!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Τα πνευματικά δικαιώματα για εικόνες ,φωτογραφίες ,κείμενα και βίντεο ,πού αναρτώνται στο παρόν ιστολόγιο,ανήκουν αποκλειστικά στούς δημιουργούς τους